Dla początkujących i doświadczonych fanów zakładów sportowych i gier kasynowych online z Polski drzwi biura bukmacherskiego Mostbet są zawsze otwarte. Graczy z całego świata przyciąga przyjazny interfejs użytkownika, wysokie kursy, różne promocje i bonusy, darmowe zakłady, darmowe spiny i szybkie wypłaty. Możesz otrzymać specjalne bonusy, korzystając z kodów promocyjnych Mostbet, które można znaleźć u partnerów. Aby nie przegapić ważnych momentów gry, zalecamy pobranie naszej wygodnej aplikacji mobilnej. Przyjdź i zacznij wygrywać!
Skip to content

Showroom

Showroom

Zapraszamy do naszego Showroomu, który mieści się w Krakowie przy ul. Zawiła 69 w lokalu 13. Szukasz pomysłu na ciekawą aranżację domu, mieszkania czy biura? Odwiedź nas w naszej małej zielonej przestrzeni i przy kawie w miłej atmosferze opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Masz ciekawy pomysł? Zdradź go nam, chętnie podejmiemy wyzwanie.

Zajmujemy się wykonywaniem innowacyjnych i ekologicznych konstrukcji dla wystroju wnętrz wykorzystując żywą roślinność różnego rodzaju. Oprócz ścian z roślin, wykonujemy także ściany wodne i obrazy oraz naturalne dodatki dekoracyjne do wnętrz. Zespół GREEN Project składa się z doświadczonych architektów, designerów i pasjonatów ekologicznych rozwiązań aranżacyjnych. Zapraszamy do naszego zielonego świata.